Boxpakje bruin met bloemen

Zo laag als € 29,95
SKU
Boxpak-bruin-bloem

Dit boxpakje in het bruin heeft een mooie retroprint met bloemetjes en is zeker een geweldig mooi en origineel babycadeau of kraamcadeau om te geven. De jumpsuits zijn van ons eigen ontwerp en zijn verkrijgbaar in verschillende maten, een maat voor een pasgeboren baby of voor een iets oudere baby. Op de schouder sluit het boxpak met een overslagsluiting, aan de onderkant met drukkers, waardoor je de baby makkelijk kunt verschonen. Als je je kindje draagt in een draagdoek is een boxpakje(pijama) of jumpsuit ideaal!

Verkrijgbaar in verschillende maten:

            maat 50

            maat 56

            maat 62

            maat 68

            maat 74

            maat 80 

Merk: Retro Baby Shop (eigen label Babycadeaublik)

Kleur: bruine ondergrond, geel en oranje 

Materiaal: 95% katoen en 5% elastan

Dit katoen is heerlijk zacht en makkelijk te wassen, gewoon in de wasmachine op 40º.

Deze originele babykleding wordt op bestelling gemaakt, speciaal voor jou! De levertijd is ongeveer 2 weken, als je dit wil dan wordt het voor je opgestuurd naar de baby en mooi voor je ingepakt!

Vul hierboven bij het rode sterretje, de juiste maat in voor je bestelling of kijk even in onze maattabel.

Alleen nog in maat 68 en maat 86 zijn op voorraad, alle andere maten zijn uitverkocht!

 

 

Schrijf je eigen review
Only registered users can write reviews. Please Sign in or create an account
Babycadeaublik onderdeel van Retro Baby Shop - Amsterdam - e-mail: info@babycadeaublik.nl - KvK-nummer 55632815- © 2024 Babycadeaublik. Alle rechten voorbehouden.