Boxpakje met retro bloemetjes print oranje

Zo laag als € 29,95
SKU
Boxpak-bloem-oranje

Dit originele oranje boxpakje met een mooie retro bloemenprint, is een origineel babycadeau of kraamcadeau. De jumpsuits zijn van ons eigen ontwerp en zijn verkrijgbaar in verschillende maten, een maat voor een pasgeboren baby of voor een iets oudere baby. Op de schouder sluit het boxpak met een overslagsluiting, aan de onderkant met drukkers, waardoor je de baby makkelijk kunt verschonen. Als je je kindje draagt in een draagdoek is een boxpakje(pijama) of jumpsuit ideaal!

Verkrijgbaar in verschillende maten: 

  • maat 50
  • maat 56
  • maat 62
  • maat 68
  • maat 74

Merk: Retro Baby Shop (eigen label Babycadeaublik)

Kleuroranje ondergrond met bloemetjes in geel, groen, bruin en lichtblauw

Materiaal: 95% katoen en 5% elastan

Dit katoen is heerlijk zacht en makkelijk te wassen, gewoon in de wasmachine op 40º.

Deze originele babykleding wordt op bestelling gemaakt, speciaal voor jou! De levertijd is ongeveer 2 weken, als je dit wil dan wordt het voor je opgestuurd naar de baby en mooi voor je ingepakt!

Vul hierboven bij het rode sterretje, de juiste maat in bij je bestelling of kijk even in onze maattabel.

Allen nog in maat 56 op voorraad! De andere maten zijn uitverkocht!

Schrijf je eigen review
Only registered users can write reviews. Please Sign in or create an account
Babycadeaublik onderdeel van Retro Baby Shop - Amsterdam - e-mail: info@babycadeaublik.nl - KvK-nummer 55632815- © 2024 Babycadeaublik. Alle rechten voorbehouden.